Paski gitarowe Straps&Adds

Paski do gitar ręcznej roboty, Made in Ukraine

Gitarowe paski Straps&Adds, recznie wykonane 

Made in Ukraine

Paski gitarowe wykonane ręcznie to idealne rozwiązanie dla muzyków, którzy szukają wyjątkowego stylu oraz wygody podczas grania. Handmade paski mają nie tylko estetyczny wygląd, ale także solidną konstrukcję i wytrzymałość na długie lata.

W przeciwieństwie do pasków masowo produkowanych, handmade paski są starannie wykonane przez rzemieślnika, co zwraca szczególną uwagę na każdy detal i używa tylko najlepszych materiałów. Każdy pasek jest jedyny w swoim rodzaju i ma unikalny wygląd, co pozwala muzykom wyrazić swoją indywidualność i styl.

Każdy muzyk, bez względu na swój styl gry i preferencje, może znaleźć pasek, który pasuje do jego gitary oraz indywidualnego stylu.

Poniżej przedstawiam Państwu paski ręcznej roboty, wykonanych we Lwowie przez młodą artystkę Straps@Adds

W ofercie można znaleźć paski o wielu wzorach. Wykonane z dobranych, wysokiej jakości tkanin oraz naturalnej skóry. Dostępne są szerokości pasków 50mm (tkanina) 50-90mm (skóra).

Materiały zastosowane:

  • Naturalna skóra "Crazy Horse";
  • Metalowa furnitura;
  • Wytrzymała nić nylonowa;
  • Wysokiej jakości tkanina.

Ilość pasków jest ograniczona. Kupując paski u mnie wspierasz młodych i ambitnych artystów z Ukrainy, którzy się znaleźli w trudnej sytuacji. Środki są przekazywane na Ukrainę.

Jest możliwość zamówienia Kastomowego paska. Czas oczekiwania do 30 dni.
Na zdjęciach nie zostały ujęte wszystkie dostępne wzory i opcje. Gdybyś chciał zobaczyć dostępne wzory lub złożyć zamówienie zapraszam do kontaktu:Autorka Pasków